Cabrinha Bary 2022

OVERDRIVE TRIM
OVERDRIVE RECOIL
MODULAR TRIM

Bar Cabrinha Overdrive 1X Trim 2022 to najbardziej zaawansowana wersja baru Overdrive 1X. Posiada wszystkie jego funkcje, łącznie z możliwością natychmiastowej regulacji rozstawu linek.Idealny wybór dla osób chcących mieć jeden bar do wszystkich rozmiarów latawca. Opcja regulacji długości pozwala również na dynamiczną zmianę stylu pływania bez konieczności schodzenia z wody.  

Bar Overdrive 1X Trim / Recoil jest również wyposażony wyposażony w Quick Chicken Loop, który zaskoczy wszystkich swoją prostotą i łatwością ponownego złożenia po aktywacji systemu bezpieczeństwa. Po przesunięciu czerwonej zrywki w górę pętla chicken loopa otwiera się, system bezpieczeństwa się aktywuje, a latawiec traci moc i natychmiast ląduje w wodzie lub na plaży. Reset sytemu jest intuicyjny i zajmuje ułamki sekund. Jest to chyba jeden z najprostszych systemów na rynku!

W systemie 1X nowością jest lepszy design drążka – miejsca, w których chwyta się bar mają lekko asymetryczny krój, co czyni chwyt wygodniejszym i łatwiejszym oraz Zastąpiono stary system regulacji długości drążka OVERDRIVE nowym systemem, na zdjęciu dokładnie widać różnice. Nowy system jest znacznie prostszy i nie wymaga użycia dużej siły żeby zmienić rozstaw. Długość regulacji nie uległa zmianie, nadal mamy możliwość zmiany długości w zakresie 8 cm. Dodatkowa opcja jest możliwość kupienia baru w dwóch wersjach standard (44-52 cm) oraz duży (52-60 cm)

Wersja Trim zapewnia proste i dokładne dostosowanie ustawień depowera do aktualnie panujących na wodzie warunków. Obniżone miejsce rozejścia się linek środkowych (Low V) oraz niska waga całego systemu Trimelite zapewniają bezpośrednie odczucie latawca i pozwalają idealnie go wytrymować, nawet w najbardziej zmiennych warunkach wiatrowych. 

WŁAŚCIWOŚCI

– łączone linki 18m+4m (ustawienie fabryczne) + 2m przedłużki dodawane luzem w cenie baru
– 8 cm zakresu regulacji
– Nowy design baru w systemie 1X, czyniący chwyt łatwiejszym i wygodniejszym
– Miękkie wykończenie i pływaki na końcach baru
– Niezwykle łatwa aktywacja i reset systemu bezpieczeństwa
– Regulacja mocy na knadze Trim lub taśmie Recoil
– Odporne na ścieranie i nieplączące się linki
– 4 linki równej długości schodzące nisko do baru (Low V)
– Depower na żądanie

ROZMIARY: standard (44-52 cm) oraz duży (52-60 cm)

OVERDRIVE QUCIKLOOP

OVERDRIVE MODULAR