Cabrinha Contra 1s 2022

Cabrinha Contra 1s w akcji

ROZMIARY: 3, 4, 5, 7, 9, 11m

Słabowiatrowa zabawka do pływania z foilem

Cabrinha Contra 1s to Twoja maszyna do pływania wtedy, gdy inni siedzą na brzegu!

Contra to zdecydowanie jeden z najlepszych latawców słabo wiatrowych na rynku, rokrocznie jest hitem sprzedażowym. Zakres wiatrowy oraz waga są jej zdecydowanymi atutami. W tym sezonie rozmiarówka zostaje rozszerzona o mniejsze rozmiary z jedną poprzeczką, to nie lada gratka dla wszystkich miłośników foila. Stara rozmiarówka z 3 poprzeczkami zostaje bez zmian.

Przez zastosowanie jednej poprzeczki zmniejszamy wagę latawca oraz zwiększamy reaktywność. W takim układzie latawiec ma mniejszy kąt natarcia. Znacznie ciaśniej i bardziej gładko kręci loopy, a w granicznych warunkach wiatrowych, dłużej utrzymuje się w powietrzu. Teraz najdelikatniejszy zefirek daje Ci możliwość do pływania !

W latawcach Cabrinha zastosowano zupełnie nowy super wytrzymały i ultra lekki materiał NANO RIPSTOP. Nano Ripstop to materiał o gramaturze 55 g / m2 z podwójnym wzmocnieniem włókna w 3 mm kratkach, połączenie z nowo opracowaną powłoką dał nam 2-krotny wzrost wytrzymałości na rozdarcia. Mniejsza, ciaśniejsza ,,kratka” znacząco zwiększa ilość „komórek” w danym panelu.

Wprowadzenie nowego materiału nie tylko znacząco poprawiło wytrzymałość i żywotność materiału, ale również bardzo poprawia sztywność powłoki, co przekłada się na zwiększenie wydajności latawca.

Mówiąc krótko, rezultatem jest dobrze wyważony lekki i sztywny materiał, który dłużej utrzymuje swoje właściwości. Największym wyzwaniem było poprawienie wytrzymałości jednocześnie nie sprawiając, że materiał jest cięższy.

Latawiec Cabrinha Contra 1s

Można wyposażyć w bar Overdrive 1X oraz Modular 1X nowość 2022 – rewolucyjny patent marki Cabrinha na regulację szerokości baru / rozstawu linek, z którego można korzystać również w trakcie sesji na wodzie. Taka regulacja umożliwia zwolnienie lub przyśpieszenie latawca, w zależności od naszych potrzeb. Daje to także możliwość korzystania tylko z jednego baru przy dwóch czy nawet trzech latawcach.

Przy konstrukcji latawca zastosowano najnowszej generacji Dacron o bardzo wysokiej odporności na rozciąganie. Materiał zapewnia trwały i niezmienny profil latawca przez cały czas jego użytkowania. Jest to szczególnie ważne przy latawcach dużych rozmiarów, czyli takich jak Cabrinha Contra.

– Lekki super wytrzymały materiał Nano Ripstop
– Lekki i bardzo wytrzymały na rozciąganie Dacron
– Poprawiono czułość i szybkość reakcji przez co jeszcze łatwiej generować
moc
– Polepszono dolny zakres do osiągania jeszcze lepszych wyników przy słabych warunkach wiatrowych

WŁAŚCIWOŚCI:
– Hybrydowy profil i super lekka konstrukcja
– Tylko 1 tuba poprzeczna, przez co latawiec jest szybszy
– Przewidywalny, bardzo mocny i stabilny ciąg do przodu
– Mniejsza waga
– Bardzo łatwe startowanie z wody, nawet w granicznym wietrze
– Świetne osiągi przy słabym i granicznym wietrze, niezależnie od stylu
pływania
– Doskonały wybór do pływania na foilu

W KOMPLECIE:
Latawiec
Plecak
Zestaw naprawczy
Instrukcja
Gwarancja 2 lata