Cabrinha Cross Wing X3 w akcji

Nowy model winga od Cabrinha Cross Wing X3 to w całości pompowana konstrukcja z nowatorskimi usytuowaniem dwóch poprzecznych komór – jedna nad drugą. Komory te bardzo usztywniają Cross wing, nawet przy większych przeciążeniach, podczad dużych szkwałów, skoków, czy choćby silnego pompowania.

Cross Wing duży zakres wiatrowy!

Pełna rozmiarówka Cabrinha Cross Wing X3 i sztywny profil sprawiają, że każdy rider ciężki i lżejszy będą mogli cieszyć się pływaniem już od 10 węzłów (!) Zakres wiatrowy każdego rozmiaru jest nieco inny i zależy, jak zawsze od wagi, siły wiatru i umiejętności. To Ty wybierasz, czy decydujesz się na jeden uniwersalny rozmiar, dobrany do swojej wagi, albo wybierasz dwa, jeżeli chcesz pływać od 10 aż do 40 węzłów.

Tylko dwie główne rączki na poprzecznej komorze to prosota, minimalistyczny design i niska waga. Oczywiście nie brakuje jednej czołowej rączki na środku komory głównej, która niezmiennie jest miękka.

Foil Wing Cabrinha Cross Wing X3

Właściwości Cabrinha Cross Wing X3

Nowatorska konstrukcja z 2 komorami poprzecznymi.
Tylko dwie zintegrowane rączki o nowej, usztywnionej konstrukcji.
Materiał Nano Tech Ripstop canopy.
Kewlarowe Tipy.
Leash na nadgarstek.
Duży dolny zakres dla poprawienia osiągów w słabych warunkach wiatrowych.
Super Lekka konstrukcja.

W zestawie

– Wing
– Leash
– Plecak
– Zestaw naprawczy

Ogólnie o Cabrinha Cross Wing

Co by nie mówić zajawka która ma tyle samo przeciwników co miłośników. Co najważniejsze zastosowanie Winga może być znacznie szersze, olbrzymi potencjał ma również na lądzie i śniegu. Idea tego projektu była jasna im prościej tym lepiej, bez zbędnych udziwnień

Cross Wing v2 team na wodzie

Wielkim atutem Winga jest jego prostota nie trzeba podłączać linek, pływanie na Cabrinha Cross wing nie grozi żadnym splątaniem i pewnie przez to jest bardziej bezpieczne, ważne jest to, ze to zabawa dla każdego od początkującego do już zaawansowanego kite’ciarza czy Windsurfera

Cabrinha Cross Wing był projektowany i testowany na Maui 

Czyli w epicentrum zajawki na sporty wodno wiatrowe. Odchodzi kłopotliwy często problem z lądowaniem i startowaniem w tym przypadku, nie potrzebujemy w ogóle miejsca do taklowania. Podróżowanie nigdy nie było tak proste, Cross Wing mieści się w bardzo małej torbie, bez problemu można zabarać na pokład samolotu.

Użyte do produkcji materiały spełniają największe wymogi, najnowsze materiały, które używane są w latawcach Cabrinha na 2021r. Nano Tech Ripstop canopy zupełnie innowacyjny i nowy materiał o znacznie podwyższonej wytrzymałości.


Więcej informacji o Cabrinha Cross Wing znajdziecie na stronie producenta
https://www.cabrinha.com/products/crosswing-x3

You might also enjoy:

10 Comments

  1. – Look at what people are saying in their comments. They may not be answering the question, but they may be bringing up other topics of conversation that are just as valuable or that point you to new areas that need answers – fodder for more posts from you, don’t you think?
     Thank you  I agree with you – how you handle your comment section of your blog is almost as important as what you post to your blog. Your intervention and interaction with readers helps engage them and make them feel at home. The more at ease they are, the more they comment and discuss! I’ll have a post on getting more comments on my own blog coming up in the next few days. It should help
    카지노사이트

  2. Your question might be too direct or blunt. That often doesn’t work. Put people in the spotlight, and they get all squirmy. Instead of wondering why they aren’t answering the questions, try to figure out how to word your questions or close off your post to encourage discussion. Find out what gets your readers going, try different tactics, and work in your questions subtly.
    Side note: Comment contests are a great idea – but the prize has to be worth it. What do people want most? Fame, glory… money… something free… think it over!
    메리트카지노

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.