Materiał Nano Ripstop

Cabrinha w kolekcji 2021 jak co roku rozpieszcza nas nowościami, w 2020 największym hitem był zupełnie nowy Nano Rip Stop materiał, który w ubieglym sezonie zebral bardzo dobre opinie. Najlepsze recenzje co nas cieszy pochodzą ze szkółek, gdzie seozn był bardzo pracowity, a materiał pozostał w nienagannym stanie. Trudno o lepszy test!Cabrinha Nano Ripstop

Contra z 1 tubą poprzeczną

W tym roku najciekawiej zapowiada się premiara nowej Cabrinha Contra 2021 1S . Małe rozmiary z jedną poprzeczką dedykowane do pływania na foilu. Coś czego brakowało w całym zestawieniu. Zastosowanie jednej poprzeczki znacznie odchudza konstrukcje, zwiększa zwrotność i reaktywność latawca. Foil już na stałe i bardzo mocno zakotwiczył w kitesurfingu, w związku z tym Contra 1s z pewnością będzie pożądanym modelem. Dostępne na rynku rozmiary: 3, 4, 5, 7, 9, 11.


Cabrinha Contra 1s 2021

Deska foil Special Agent

Dla miłośników foila oprócz Contry Cabrinha w 2021 zaprezentowala deskę Special Agent. Minimalistyczne rozwiazanie, z szyna dzięki czemu możemy dowolnie ustawić foila (bardziej z tyłu lub z przodu). Mniejszy rozmiar i waga przydaja się podczas skokow i innych ewolucji. Dostepne rozmiary 105, 125.

czytaj więcej: cabrinha.pl/cabrinha-special-agent-2021-deska-do-foilSpecial Agent 2021

Cabrinha Moto

Kolejną nowinką jest przekonstruowanie Cabrinha Moto 2021. Inżynierowie zadbali o to żeby latawiec lepiej szedł pod wiatr. Moto jest w typie freeridowym, bardzo uniwersalnym, więc ten parametr ma olbrzymie znaczenie. Ulepszono również szybkość powrotu latawca do góry, najbardziej odczujemy to w słabszych warunkach wiatrowych, kiedy trzeba dużo machać latawcem. Rozmiarówka pozostała bez zmian.

czytaj więcej: cabrinha.pl/cabrinha-moto-2021-latawce-kite-przedstawicielCabrinha Moto 2021

Wing Mantis 2021

Jako że Wing to dyscyplina rozwijająca się najprężniej, nie możemy zostawać w tyle. W nowej kolekcji Cabrinha do znanego już Cross Winga v2 dołączł Mantis. To bardzo uniwersalne skrzydło odpowiednie dla każdego, sztywna lekka konstrukcja pozwala na nieograniczone zastosowanie. Z powodzeniem możemy używać go na lądzie z deskorolka, na lodzie z łyżwami, na śniegu ze snowboardem i na wodzie z foilem. Mnogość zastosowań jest ogromna, wszystko zależy od twojej wyobraźni. Mantis jest w dwóch opcjach z oknami lub bez. Opcja z oknem zdecydowanie pomaga w zatłoczonych miejscach. Dostępne rozmiary: 2, 2.5, 3.1, 4, 5, 6.2.Cabrinha Mantis 2021

Cabrinha Modular Bar 2021

Modular bar z wymiennymi „końcówkami”. Jeżeli pływamy wave oraz freestyle, nie potrzebujemy dwóch rożnych barów. Wystarczy zmienić sama końcówkę na fireball, lub dużego chicken loopa. Do wybory mamy: mały chicken, duży chicken, rope slider i fireball. Super rozwiązanie pozwalające ograniczyć ilość sprzętu oraz zaoszczędzić trochę kasy. Warto nadmienić, że kosztuje tyle samo co klasyczny bar.

Cabrinha Modular Bar 2021

PREZENTACJA WYBRANYCH PRODUKTÓW 2021

You might also enjoy: