Cabrinha nowości 2021


Materiał Nano Ripstop

Cabrinha w kolekcji 2021 jak co roku rozpieszcza nas nowościami, w 2020 największym hitem był zupełnie nowy Nano Rip Stop materiał, który w ubieglym sezonie zebral bardzo dobre opinie. Najlepsze recenzje co nas cieszy pochodzą ze szkółek, gdzie seozn był bardzo pracowity, a materiał pozostał w nienagannym stanie. Trudno o lepszy test!Cabrinha Nano Ripstop

Contra z 1 tubą poprzeczną

W tym roku najciekawiej zapowiada się premiara nowej Cabrinha Contra 2021 1S . Małe rozmiary z jedną poprzeczką dedykowane do pływania na foilu. Coś czego brakowało w całym zestawieniu. Zastosowanie jednej poprzeczki znacznie odchudza konstrukcje, zwiększa zwrotność i reaktywność latawca. Foil już na stałe i bardzo mocno zakotwiczył w kitesurfingu, w związku z tym Contra 1s z pewnością będzie pożądanym modelem. Dostępne na rynku rozmiary: 3, 4, 5, 7, 9, 11.


Cabrinha Contra 1s 2021

Deska foil Special Agent

Dla miłośników foila oprócz Contry Cabrinha w 2021 zaprezentowala deskę Special Agent. Minimalistyczne rozwiazanie, z szyna dzięki czemu możemy dowolnie ustawić foila (bardziej z tyłu lub z przodu). Mniejszy rozmiar i waga przydaja się podczas skokow i innych ewolucji. Dostepne rozmiary 105, 125.

czytaj więcej: cabrinha.pl/cabrinha-special-agent-2021-deska-do-foilSpecial Agent 2021

Cabrinha Moto

Kolejną nowinką jest przekonstruowanie Cabrinha Moto 2021. Inżynierowie zadbali o to żeby latawiec lepiej szedł pod wiatr. Moto jest w typie freeridowym, bardzo uniwersalnym, więc ten parametr ma olbrzymie znaczenie. Ulepszono również szybkość powrotu latawca do góry, najbardziej odczujemy to w słabszych warunkach wiatrowych, kiedy trzeba dużo machać latawcem. Rozmiarówka pozostała bez zmian.

czytaj więcej: cabrinha.pl/cabrinha-moto-2021-latawce-kite-przedstawicielCabrinha Moto 2021

Wing Mantis 2021

Jako że Wing to dyscyplina rozwijająca się najprężniej, nie możemy zostawać w tyle. W nowej kolekcji Cabrinha do znanego już Cross Winga v2 dołączł Mantis. To bardzo uniwersalne skrzydło odpowiednie dla każdego, sztywna lekka konstrukcja pozwala na nieograniczone zastosowanie. Z powodzeniem możemy używać go na lądzie z deskorolka, na lodzie z łyżwami, na śniegu ze snowboardem i na wodzie z foilem. Mnogość zastosowań jest ogromna, wszystko zależy od twojej wyobraźni. Mantis jest w dwóch opcjach z oknami lub bez. Opcja z oknem zdecydowanie pomaga w zatłoczonych miejscach. Dostępne rozmiary: 2, 2.5, 3.1, 4, 5, 6.2.Cabrinha Mantis 2021

Cabrinha Modular Bar 2021

Modular bar z wymiennymi „końcówkami”. Jeżeli pływamy wave oraz freestyle, nie potrzebujemy dwóch rożnych barów. Wystarczy zmienić sama końcówkę na fireball, lub dużego chicken loopa. Do wybory mamy: mały chicken, duży chicken, rope slider i fireball. Super rozwiązanie pozwalające ograniczyć ilość sprzętu oraz zaoszczędzić trochę kasy. Warto nadmienić, że kosztuje tyle samo co klasyczny bar.

Cabrinha Modular Bar 2021

PREZENTACJA WYBRANYCH PRODUKTÓW 2021