ROZMIARY: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 m

Latawiec Cabrinha SWITCHBLADE 2021 – już 16 lat na rynku!

W całej kolekcji latawców Cabrinha żaden model nie może się równać ze Switchblade, jeśli chodzi o hang-time, czyli długość lotu. Pięciotubowa konstrukcja latawca sprawia, że jest niezwykle stabilny w momentach nadwyżki mocy, a także w trakcie skoków. Latawiec Switchblade daje nam opcję zmiany ustawienia linek sterujących na A i B (na tipach), co bardzo istotnie wpływa na charakter tego kite’a. Dzięki temu każdy może poeksperymentować we własnym zakresie i dobrać ustawienia latawca idealnie pod siebie. Cabrinha Switchblade wstaje z wody tylko nieco gorzej niż Moto. Wciąż pozostaje na drugim miejscu w kolekcji, jeśli chodzi o „easy relaunch” (łatwy ponowny start).

Cabrinha Switchblade jest najpopularniejszym latawcem z całej kolekcji Cabrinha. Ze względu na swoje najbardziej uniwersalne i poszukiwane przez klientów cechy. Są to: największy zakres wiatrowy, niesamowity hang time, łatwy start z wody, a także jego przewidywalność i łatwość w sterowaniu. 
Profil latawca Cabrinha Switchblade 2021 został tylko minimalnie zmieniony w stosunku do modelu 2019. Ci bardziej doświadczeni użytkownicy, którzy lubią „eksperymentować” z latawcem i jego ustawieniami, będą mieli do wyboru kilka wariantów. Podłączenia uprzęży latawca przy tubie głównej, co pozwoli zmienić charakter sprzętu.

Cabrinha Switchblade 2021

Latawiec posiada niezmiennie pięć komór poprzecznych, dzięki którym jest niezwykle stabilny. Niezależnie od warunków wiatrowych oraz kąta natarcia latawca względem wiatru. Użytkownicy tego latawca najbardziej chwalą sobie fakt, że niezależnie od położenia w oknie wiatrowym. Kite zawsze generuje niesamowicie stałą i przewidywalną moc. Cabrinha Switchblade 2021 z pewnością będzie jeszcze długo w ścisłej czołówce najchętniej kupowanych latawców na świecie. Zwłaszcza wśród riderów szukających latawca Freeride / Crossover o najwyższych osiągach i najtrwalszym wykonaniu.

W 2020 roku w latawcach Cabrinha zastosowano zupełnie nowy super wytrzymały i ultra lekki materiał NANO RIPSTOP. Nano Ripstop to materiał o gramaturze 55 g / m2 z podwójnym wzmocnieniem włókna w 3 mm kratkach. Połączenie z nowo opracowaną powłoką dał nam dwukrotny wzrost wytrzymałości na rozdarcia. Mniejsza, ciaśniejsza ,,kratka” znacząco zwiększa ilość „komórek” w danym panelu.

Wprowadzenie nowego materiału nie tylko znacząco poprawia wytrzymałość i żywotność materiału. Bardzo poprawia również sztywność powłoki co przekłada się na zwiększenie wydajności latawca. Zmieniono również Dacron na bardziej sztywny, co jeszcze dodatkowo poprawi wytrzymałość szwów.

Mówiąc krótko rezultatem jest dobrze wyważony lekki i sztywny materiał, który dłużej utrzymuje swoje właściwości. Największym wyzwaniem było poprawienie wytrzymałości jednocześnie nie sprawiając, że materiał jest cięższy.

Ulepszona konstrukcja latawców Cabrinha dzięki technologii Pure Profile Panels. Odpowiednio umiejscowione, specjalne panele umożliwiają lepszą kontrolę na aerodynamiką latawca.

WŁAŚCIWOŚCI:
– Pięciotubowa konstrukcja i hybrydowy kształt
– Największy zakres wiatrowy w całej kolekcji
– Świetny ciąg w górę – Hang Time
– Stała, przewidywalna moc
– Bardzo dobry w pływaniu na wiatr
– Łatwe startowanie z wody

W KOMPLECIE:
Latawiec
Plecak
Zestaw naprawczy
Instrukcja
Gwarancja 2 lata

CZYTAJ WIĘCEJ na stronie o Bestsellerach:
https://cabrinha.pl/latawce-cabrinha-bestsellery-2021-dystrybutor-polska/