Bestsellery

CABRINHA SWITCHBLADE

 

Cabrinha Switchblade 2022

Switchblade to rok rocznie najlepiej sprzedający się latawiec, nie tylko w Polsce, ale również globalnie. Nie jest tajemnicą, że od paru lat sam kształt latawca nie uległ wielkim zmianą. Wszystko dlatego, że osiągnięto idealnie zbalansowane proporcje. Latawiec czuć na barze co jest dla wielu zaletą, posiada ogromny zakres wiatrowy, dobrze ciągnie do góry oraz długo trzyma w powietrzu. Taka kompozycja to przepis na latawiec idealny. Największą zmianą na przestrzeni lat była zmiana materiału poszycia oraz tuby głównej. Latawiec po tym zabiegu jest bardziej sztywny i zdecydowanie wytrzymalszy. O popularności switchblade’a decyduje również jego uniwersalność. Jest tak samo popularny wśród początkujących adeptów kitesurfingu, jak i starych wyjadaczy.

ZOBACZ W NASZYM SKLEPIE

CABRINHA CONTRA

 

Cabrinha Contra 2022

Contra Cabrinha to latawiec do pływania w słabych warunkach wiatrowych. Na spotach całego świata jest jednym z najbardziej popularnych słabowiatrowych latawców. Najważniejsze cechy to oczywiście bardzo dobry dolny zakres wiatrowy oraz waga. Wystarczy graniczny wiatr (8 węzłów) w komplecie z większą deską i jesteśmy w stanie efektywnie płynąc pod wiatr. Na naszym polskim podwórku Contry to najczęściej wybierane latawce do szkółek. Wśród instruktorów cieszą się bardzo dobrą opinią. Słowem podsumowania Cabrinha Contra daje Ci możliwość pływania wtedy kiedy inni siedzą na brzegu.

ZOBACZ W NASZYM SKLEPIE

CABRINHA DRIFTER

 

Cabrinha Drifter 2022

Drifter to latawiec Cabrinha skonstruowany specjalnie z myślą o pływaniu na falach. Świetnie radzi sobie z nierównym wiatrem, posiada ustawienie OFF Shore, które wyraźnie pomaga przy jeździe na fali, w wietrze od brzegu. Genialnie dryfuje (nie ściąga ridera z fali). W szkółkach często wykorzystawny do szkolenia sterowania, ponieważ jest bardzo przewidywalny i „delikatny”. W Polsce jazda na fali z latawcem dopiero się rozwija, rok rocznie coraz więcej ludzi interesuje się ta dyscyplina. Globalnie drifter zdobywał najwyższe laury, niejedno krotnie wygrywając zawody na najwyższym szczeblu.

ZOBACZ W NASZYM SKLEPIE

 

CABRINHA SPECTRUM

 

Cabrinha Spectrum 2022

Deska Spectrum jest najlepiej sprzedającą się deską z paru powodów. Atrakcyjna cena za solidne wykonanie to pewnie jeden z przeważających argumentów. Konstrukcja jest dosyć prosta sama w sobie, posiada delikatny rocker i cienką krawędź. Spectrum to wybór dobry jako pierwsza deska, nie wydając fortuny można zdecydować, w którą konkretnie stronę chcemy podążać. Maksimum frajdy za bardzo rozsądne pieniądze!

ZOBACZ W NASZYM SKLEPIE