Cross Wing X3 – trzecia wersja rewelacyjnego winga

Cabrinha Cross Wing X3 w akcji

Nowy model winga od Cabrinha Cross Wing X3 to w całości pompowana konstrukcja z nowatorskimi usytuowaniem dwóch poprzecznych komór – jedna nad drugą. Komory te bardzo usztywniają Cross wing, nawet przy większych przeciążeniach, podczad dużych szkwałów, skoków, czy choćby silnego pompowania.

Cross Wing duży zakres wiatrowy!

Pełna rozmiarówka Cabrinha Cross Wing X3 i sztywny profil sprawiają, że każdy rider ciężki i lżejszy będą mogli cieszyć się pływaniem już od 10 węzłów (!) Zakres wiatrowy każdego rozmiaru jest nieco inny i zależy, jak zawsze od wagi, siły wiatru i umiejętności. To Ty wybierasz, czy decydujesz się na jeden uniwersalny rozmiar, dobrany do swojej wagi, albo wybierasz dwa, jeżeli chcesz pływać od 10 aż do 40 węzłów.

Tylko dwie główne rączki na poprzecznej komorze to prosota, minimalistyczny design i niska waga. Oczywiście nie brakuje jednej czołowej rączki na środku komory głównej, która niezmiennie jest miękka.

Foil Wing Cabrinha Cross Wing X3

Właściwości Cabrinha Cross Wing X3

Nowatorska konstrukcja z 2 komorami poprzecznymi.
Tylko dwie zintegrowane rączki o nowej, usztywnionej konstrukcji.
Materiał Nano Tech Ripstop canopy.
Kewlarowe Tipy.
Leash na nadgarstek.
Duży dolny zakres dla poprawienia osiągów w słabych warunkach wiatrowych.
Super Lekka konstrukcja.

W zestawie

– Wing
– Leash
– Plecak
– Zestaw naprawczy

Ogólnie o Cabrinha Cross Wing

Co by nie mówić zajawka która ma tyle samo przeciwników co miłośników. Co najważniejsze zastosowanie Winga może być znacznie szersze, olbrzymi potencjał ma również na lądzie i śniegu. Idea tego projektu była jasna im prościej tym lepiej, bez zbędnych udziwnień

Cross Wing v2 team na wodzie

Wielkim atutem Winga jest jego prostota nie trzeba podłączać linek, pływanie na Cabrinha Cross wing nie grozi żadnym splątaniem i pewnie przez to jest bardziej bezpieczne, ważne jest to, ze to zabawa dla każdego od początkującego do już zaawansowanego kite’ciarza czy Windsurfera

Cabrinha Cross Wing był projektowany i testowany na Maui 

Czyli w epicentrum zajawki na sporty wodno wiatrowe. Odchodzi kłopotliwy często problem z lądowaniem i startowaniem w tym przypadku, nie potrzebujemy w ogóle miejsca do taklowania. Podróżowanie nigdy nie było tak proste, Cross Wing mieści się w bardzo małej torbie, bez problemu można zabarać na pokład samolotu.

Użyte do produkcji materiały spełniają największe wymogi, najnowsze materiały, które używane są w latawcach Cabrinha na 2021r. Nano Tech Ripstop canopy zupełnie innowacyjny i nowy materiał o znacznie podwyższonej wytrzymałości.


Więcej informacji o Cabrinha Cross Wing znajdziecie na stronie producenta
https://www.cabrinha.com/products/crosswing-x3