Cabrinha 2024 już 17.01.2024 – dużo nowości

Latawce Cabrinha 2024

Latawce Cabrinha 2024, jak i cała kolekcja posiadają dużo nowości. Zupełnie zmieniony legendarny kite Switchblade, nowy latawiec słabowiatrowy Moto XL, przeprojektowany Nitro. Dużo nowych desek do wing foil, sztywna, przednia rączka w wingu i nowe materiały.
Jest tego wszystkiego razem bardzo dużo, a cała kolekcja ma bardzo proste i czyste grafiki. Poznajcie te wszystkie nowinki na stronie producenta www.cabrinha.com, lub u nas już 17 Stycznia 2024.

Zmiany konstrukcyjne w latawcach Cabrinha


– Ultra HT – APEX series – bardzo mocny i nierozciągliwy materiał HT Dacron – zastosowany na wszystkich komorach latawca

– Uprząż APEX – jeszcze cieńsze i bardzo odporne na wyciąganie się linki uprzęży przyspieszą czas reakcji.

– Dodatkowo wzmocnione miejsca mocowania linek uprzęży na głównej komorze dla lepszej stabilności i wytrzymałości

– Odchudzony materiał, z którego wykonane są wszystkie komory (balony) zmniejszają końcową wagę latawca, co również przyczynia się do lepszego latania w granicznych warunkach wiatrowych.

– Nowe, lżejsze i bardziej wytrzymałe materiały HTD Lite Dacron i Nano RipStop, dzięki którym znacznie poprawiają się właściwości lotne. Znacząco poprawiono szybkość reakcji na ruchy drążkiem i poprawiono podatność na tak zwane przepadanie, co ucieszy wszystkich użytkowników.

– Cieńsze i bardzo odporne na wyciąganie się linki uprzęży również przyspieszą czas reakcji latawce Cabrinha 2024

– Zupełnie przeprojektowany system łączący komory poprzeczne z główną – Sprint 3.0 – bardzo ułatwia obsługe w rozłączaniu, które jest potrzebne w razie konieczności wymiany komory.

– Cienkie pianki EVA wszyte w krawędź spływu znacznie ograniczają zużywanie się tej bardzo mocno pracującej w powietrzu części latawca.