MOONA WHYTE i podwójne zwycięstwo !

Urodzona na Hawajach Moona Whyte to prawdziwa Waterwoman. Dziewczyna, która już ma bardzo długi staż w team’ie Cabrinha International pięknie pływa na surfingu, potrafi złapać tubę na kajcie, oraz całkiem nieźle radzi sobie równiez na wingu.
Po długiej nieobecności na zawodach, w przepięknym stylu rozpoczęła sezon startów 2023, wygrywając w obydwu konkurencjach na kite i na wing.

Najpierw zdominowała dziewczyny startujące w Pucharze Świata GKA (https://www.gkakiteworldtour.com/events/gka-kite-surf-world-cup-cape-verde-2023/), gdzie miała najbardziej radykalne przejazdy ze wszystkich stratujących i w jednym z hitów najwyższą notę punktową.


Następnie na słynnym spocie Ponta Preta na wyspie Sal (Cabo Verde) pokazała, że na wingu również bardzo dobrze radzi sobie na tej pięknej, długiej i zarazem szybkiej fali. Może totalnie nie zdominowała wszystkich rywalek, tak jak w kajcie ale powoli hit po hicie doszła do finału, w którym również zajęła pierwsze miejsce. (https://www.wingfoilworldtour.com/moona-whyte-scores-consecutive-wins/)

Relacja vide finałowego dnia Kite Surf

Relacja video z finałowego dnia konkurencji Wing Surf