SERWIS LATAWCÓW CABRINHA W WARSZAWIE

Coś poszło nie tak w trakcie ostatniego pływania i szukasz miejsca, gdzie wykonuje się serwis kite i wing? A może zastanawiasz się, w jaki sposób można przygotować sprzęt do sesji na wodzie po długiej, zimowej przerwie? W naszym sklepie w Warszawie znajduje się serwis latawców Cabrinha, ale podejmujemy się naprawy także innych marek. Wszystko zależy od tego, z jakiego rodzaju usterką mamy do czynienia.

SERWIS KITE: CO I JAK NAPRAWIAMY?

Jeżeli wiesz lub podejrzewasz, że Twój sprzęt jest jeszcze na gwarancji, a jego uszkodzenie jest spowodowane wadą fabryczną, to skontaktuj się ze sklepem, w którym dokonałeś zakupu. W przypadku sprzętu marki Cabrinha kupionego w naszym sklepie w ciągu ostatnich 2 lat, to obsługujemy taką naprawę jako gwarancyjną (o ile producent ją uzna). Pomożemy także w innych uszkodzeniach – tych pogwarancyjnych, jak i mechanicznych.

PRZEGLĄD LATAWCA PRZED SEZONEM

Serwis kite to nie tylko doraźna pomoc w razie usterki, ale także przegląd sprzętu przed sezonem. Chętnie wykonamy trymowanie baru, jeśli nie potrafisz zająć się nim we własnym zakresie. Ponadto, przedstawiamy listę tego, co warto sprawdzić przed pierwszym wyjściem na wodę w sezonie:
– czy balony w latawcu trzymają ciśnienie,
– materiał i szwy na komorach,
– linki przy latawcu,
– stan krawędzi spływu,
– stan głównego materiału,
– system awaryjny i linki depowera,
– stan linki depowera.

Więcej szczegółowych informacji o naszych usługach serwisowych znajdziecie tutaj: serwis kite Warszawa!